Фестиваль нагородження академічно успішних учнів

«Від свідомої освіти до свідомого життя»

28 травня 2017 р.

Черкаська Обласна Філармонія

Організатор: Громадська організація «Свідома освіта»

Наймасштабніша освітня подія року в Черкасах

Громадська організація «Свідома Освіта» стала ініціатором та організатором першого Фестивалю «Від Свідомої Освіти до Свідомого Життя». Це був унікальний надихаючий захід, під час якого черкаським школярам випала нагода отримати стипендії від кращих університетів світу.

На свято освіти прибули представники таких авторитетних коледжів Канади, як VanWest College, Georgian College, Confederation College. Сертифікати на стипендії та інші призи переможці отримали від навчальних закладів США та Канади: Braemar College, Berkeley College, Bellerbys College, Pickering College, Centennial College та від інших вищезазначених. Майже 300 черкаських розумників нагородили сертифікатами на навчання за кордоном.
У програмі заходу були не тільки церемонії нагородження, а й привітання від мера міста Черкаси, Анатолія Бондаренка, та представника департаменту освіти, Ігоря Миколайовича Волошина. Спонсори фестивалю особисто нагороджували переможців олімпіад різноманітними призами та сертифікатами. Незважаючи на щільний графік привітань, глядачі насолоджувалися творчими номерами. На фестиваль були запрошені найкращі культурні колективи міста, які гідно представляли свої школи.

Метою фестивалю була мотивація дітей до свідомого навчання, підвищення престижу академічної освіти, залучення молоді до волонтерського руху та служіння суспільству. Громадська організація «Свідома Освіта» переконана, що кожна дитина особлива та унікальна. Розкрити її талант та допомогти реалізувати його в професійній кар’єрі – основне завдання в рамках проекту «Свідома Освіта». Свідома молодь сьогодні – запорука змін на краще у майбутньому.

Навчання в рейтингових університетах світу – мрія багатьох школярів. Громадська організація «Свідома Освіта» та Міжнародна Освітня агенція ІСЕА займаються реалізацією саме цієї мрії. Ми надзвичайно щасливі, що до наших зарубіжних партнерів долучилися представники черкаського бізнесу:

Дякуємо кожному з керівників особисто за ваше свідоме ставлення до молоді та велике щедре серце. Ми впевнені, що разом розбудуємо нову країну!

Про нас пишуть

Подія набула широкого розголосу серед ЗМІ та шкіл міста. Ось, як це було: